Programajánló
DExpo és dumaszínház
2009. november 19., hallgato.com

2009. november 19-20-án DExpo elnevezéssel két napos felvételi nyílt napot tart a Debreceni Egyetem. A DExpo a szokásos kari nyílt napokon túl - egy új kezdeményezésként - átfogóbb és egységesebb képet kíván nyújtani a felvételizőknek az intézményről.

A Debreceni Egyetem Főépületének Díszudvarán vonulnak fel a karok, míg az első emeleti Aulában tájékoztató előadásokkal várják az érdeklődőket. Az egyetem bemutatásán túl praktikus tanácsokkal is ellátják a középiskolásokat, akik hallhatnak - többek között - az egyetem tehetséggondozó programjáról, nyelvtanulási- és ösztöndíj lehetőségekről, az itt megszerzett diploma értékéről és a majdani elhelyezkedési esélyeikről is.

A DExpo keretében ingyenes szórakoztató programok is lesznek: november 19-én (csütörtökön) 16.00 órától Badár Sándor lép fel a Lovardában, november 20-án (pénteken) 15.00 órától pedig Kiss Ádám és Kőhalmi Zoltán fellépését tekinthetik meg - belépődíj nélkül - az érdeklődők!



A szerző további cikkei
Óriási Campus Party szerdán CHILDREN'S Party, Magyarország legnagyobb egyetemi buliján!!
Legyél TE a Fórum Arca!!! Egyetemisták között is keresik a Fórum Arcát! (x)
Tárgyalásokat a felsőoktatásért A Felsőoktatási Dolgozók Szakszervezetének petíciója
Sajtóközlemény Debreceni Egyetem Hallgatói Önkormányzatának sajtóközleménye a felvételi keretszámokról
Borászati kihelyezett tanszék Együttműködési megállapodást kötött a Debreceni Egyetem és a tarcali Tokaji Borvidék Szőlészeti és Borászati Kutatóintézet
CAMPUS PONT - SZOLGÁLTATÁSOK
Bejelentkezés
A hét legolvasottabb cikkei
Keresés
A rovat legolvasottabb cikkei
A hónap legolvasottabb cikkei