November 19-én (szerdán) a CAMPUS Party-n Magyarország egyik legnépszerûbb dj-je lesz látható és hallható a lemezjátszók mögött. Sokan talán nem is tudjátok, hogy ki is õ valójában. Íme néhány gondolat azoknak akik nem ismerik.
Kezdetek
Ki gondolná, hogy a kis Sterby apukája "szintén zenész"? Az atyai örökséget követve indult útnak 16 évesen, ekkor kezdte ugyanis a zenélést a Moment diszkóban. Kezdetben funkyt és hip-hopot játszott, és a ma már kihalóban lévõ konferálós módszerrel dolgozott.
1993-ban a DMC nevû DJ-bajnokság magyar fordulójában elsõ lett, és a nemzetközi versenyre is kijutott.
Kitartóan járja az országot a mai napig, egy hétvégén akár több helyen is fellépve. Talán ez a titka a sikerének, no meg persze az, hogy igazán tudja, mitõl jó egy buli, és hogy amit csinál, azért teljes szívvel lelkesedik. Nagy zenerajongó, heti negyven lemezt is megvásárol.
Az õ nevéhez fûzõdik az elsõ magyar mix-album, amit aztán több is követett.
Befutás
2000. november 10-én (a születésnapján) jelent meg az elsõ saját szerzeményeibõl álló lemeze a "Discography". A lemezen olyan remek stúdiózenészekkel dolgozott együtt, mint Náksi Attila, Brunner Zsolt, Transident, Andrew J., Shane 54, Ferry és Balage.
A 2006-os év magyar Comet-gálájának díjazottja DJ kategóriában. Gates of Mind c. dalával õ volt az elsõ magyar elõadó, aki dance mûfajban Billboard Chart listára került. Discography c. szerzeményének klipjét játszotta az MTV Europe, magát az LP-t pedig Carl Cox is figyelemre méltatta.
Díjak
A FREEE magazin által meghirdetett "Ki az év DJ-je?" szavazatok alapján az 1999-es év DJ-je Sterbinszky lett. A PestiEst által meghirdetett "Ki az év DJ-je?" szavazatok alapján a 2000-es év DJ-je is Sterbinszky lett. 2001-ben jelölték a MAHASZ Arany Zsiráf díjára, "Az év hazai dance albuma" kategóriájában, DJ-k közül csak õt.
Ha kíváncsiak vagytok Magyarország aranylemezes sztár DJ-jére, akkor szerdán húzzuk fel a bulicipõket és irány a Lovarda!