
A DExpo - a tavalyi sikeres kezdeményezéshez hasonlóan - átfogó és egységes képet kíván nyújtani a középiskolás diákoknak és szüleiknek, illetve az intézmény iránt érdekl?d?knek a Debreceni Egyetemr?l. A diákok két napon keresztül barangolhatnak az egyes campusok épületeiben, miközben érdekfeszít? el?adásokba, rendhagyó órákba, hallgatói élménybeszámolókba, szórakoztató programokba, vagyis az egyetemi életbe nyerhetnek betekintést. Az egyes centrumoknak, karoknak saját rendezvényeiken is lehet?ségük nyílik bemutatkozni.